Implanty zygomatyczne Białystok – informacje, opinie, cena

Implanty zygomatyczne/jarzmowe w przeciwieństwie do tradycyjnych implantów, nie są wprowadzane w wyrostek zębodołowy, ale w kość jarzmową. Ta różnica w lokalizacji oznacza, że ​​wszczepy zygomatyczne stanowią bezpieczny fundament dla odbudowy. Implanty zygomatyczne JDZygoma są dłuższe od konwencjonalnych implantów – mają długość od 30 mm do 60 mm. Wprowadza się je w odcinkach bocznych w okolicę łuku jarzmowego szczęki jako mocowanie dla uzupełnień stałych. Można je wykorzystać w przypadku ekstremalnego zaniku kości, bez konieczności czasochłonnych i drogich procedur chirurgicznych typu sterowana regeneracja kości lub zabieg podniesienia zatoki szczękowej – sinus lift.

Zygomy to idealne rozwiązanie w przypadku bezzębnej szczęki. U pacjentów z całkowitym bezzębiem lub uzębieniem resztkowym w większości przypadków implantację przeprowadza się techniką „Full Arch On 4”, czyli z wykorzystaniem czterech implantów, na których montuje się uzupełnienie protetyczne. Plusem zabiegów z użyciem implantów zygomatycznych jest fakt, że po wszczepieniu implantów można je natychmiastowo obciążyć uzupełnieniem protetycznym, dzięki czemu pacjent nie musi nosić wyjmowanej protezy po zabiegu, co znacznie polepsza jakość życia.
To skuteczne i bardziej opłacalne rozwiązanie.

Systemy implantologiczne, implanty Białystok

Nowoczesny i niezawodny system implantologiczny JDentalCare.

W portfolio JDentalCare znajdują się implanty z poziomu kości, jak i z poziomu tkanki miękkiej, implanty uniwersalne, wąskie, ultra wąskie, nasalne, pterygoidalne oraz zygomatyczne. Implanty występują w wielu średnicach i długościach, co pozwala na odbudowę wszystkich braków zębowych.

JDentalCare zawiera rozwiązania pozwalające uzyskać długotrwałą stabilizację oraz trwały efekt estetyczny. Twoi pacjenci na pewno to docenią.

GŁÓWNE CECHY SYSTEMU JD:

  • Bardzo duży wybór rozmiarów. Pozwala to dentyście na wszechstronność zastosowania, a w szczególności spełnia indywidualne potrzeby i wymagania lecznicze poszczególnych pacjentów. Średnica od 2,75 mm do 6,0 mm, natomiast długości już od 6 mm do 18 mm. Prawidłowy dobór implantu ma duży wpływ na sukces implantacji.
  • Kilka linii implantów w jednym systemie. System jest złożony z pięciu różnych typów i linii implantów: implanty internal hex 2,4 mm (JDEvolutionPlus), slim (JDEvolutionS – Ø 3.2 mm), superslim (JDIconUltraS Ø 2.75 mm), trans-zatokowe (nasalne: JDNasal) pterygoidalne (JDPterygo), zygomatyczne (JDZygoma). Wszystkie te linie mogą być obsługiwane jedną kasetą chirurgiczno-protetyczną.
  • System jest w pełni cyfrowy. Biblioteki JD są dostępne dla wiodących dostawców oprogramowania CAD/CAM: DentalWings®, Exocad® oraz 3Shape®. Do listy stale dodawane są nowe pozycje.
  • Przekierowanie. Cały system jest wyposażony w system przekierowania, co pozwala na proste rozwiązania protetyczne w trudnych warunkach chirurgicznych.
  • Kompatybilność. System JDentalcare jest kompatybilny chirurgicznie i protetycznie z innymi wiodącymi systemami. W zależności od linii są to: Zimmer, Biomet3i, Biohorizon, AlphaBio, NobelBiocare, Straumann. To sprawia, że pacjent nigdy nie zostaje bez pomocy.

Chcesz poznać możliwości systemu JDentalCare? Umów prezentację w gabinecie.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Białystok

Poznaj cyfrową jakość implantacji w pełnym zakresie od planowania zabiegu chirurgicznego do projektowania prac protetycznych, dzięki systemowi JDentalCare.

System JDentalCare jest w pełni cyfrowy. Oznacza to , że dla wszystkich typów implantów JD są przygotowane rozwiązania pozwalające na cyfrową jakość implantacji w pełnym zakresie: najpierw planowanie zabiegu chirurgicznego, przeprowadzenie zabiegu z wykorzystaniem szablonu implantologicznego oraz projektowania protetyki. Połączenie jest rozpoznawane przez wszystkie biblioteki wiodących dostawców oprogramowania CAD CAM. Istotną zaletą jest możliwość projektowania prac kombinowanych na różnych typach implantów – pełen zakres od implantów zygomatycznych JDZygoma, po ultra wąskie implanty JDIconUltraS. A do tego jeden prosty i uniwersalny zestaw JDGuidedSurgery do wszystkich linii implantów JD.

Praca z wykorzystaniem systemu implantologicznego JDentalCare to gwarancja precyzyjnego planowania, przewidywalne rezultaty kliniczne, a także bezpieczne zabiegi bez komplikacji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od rozwiązań cyfrowych.

Kasety implantologiczne Białystok

W naszej ofercie kaseta implantologiczna do przeprowadzenia wszystkich procedur chirurgicznych. 

Zalety:

  • Jedna kaseta chirurgiczno-protetyczna dedykowana do wszystkich linii implantów JD.
  • Na pokrywie kasety znajdują się protokoły chirurgiczne dla poszczególnych typów implantów JD, zapewniające optymalną stabilizację pierwotną.
  • Wszystkie elementy zestawu można nabyć w pojedynczych sztukach.

System JD to również uniwersalność: dla przykładu, jeśli poza standardowymi implantami chcemy wkręcać implanty zygomatyczne lub nasalne, musimy jedynie standardową kasetę chirurgiczno-protetyczną poszerzyć o dwa wiertła, zgłębnik i drivery. To znacząco obniża koszty użytkowania.

Szablony implantologiczne Białystok

Jednym z nowoczesnych i niezwykle przydatnych narzędzi, które dodatnio wpływają na skuteczność leczenia implantologicznego, są polimerowe szablony chirurgiczne.

Szablon chirurgiczny pomaga osiągnąć planowaną głębokość implantacji, a użycie specjalnych narzędzi dedykowanych nawigowanym procedurom implantologicznym w kombinacji z tuleją, zapewnia bezpieczeństwo i łatwą kontrolę głębokości wprowadzania wszczepów.

Szablon chirurgiczny JD jest zaopatrzony w tuleje naprowadzające o średnicy 5,05 mm. Wymiar ten umożliwia wykorzystanie szablonu do osadzenia wszczepu w każdym z dostępnych rozmiarów.

Szablon pod implanty zapewnia maksymalną precyzję przeprowadzanego zabiegu wszczepienia implantów, co znacząco wpływa na skrócenie czasu leczenia, skuteczność oraz bezpieczeństwo pacjenta.

Witrynę wyszukano po frazach:
nawigacja implantologiczna Białystok, szkolenia implantologiczne Białystok, implanty nawigacyjne cena Białystok, implanty stomatologiczne sklep Białystok, implanty zębów hurtownia Białystok, implanty zygomatyczne forum Białystok, systemy implantologiczne porównanie Białystok, jdentalcare Białystok, implanty nawigacyjne Białystok