Implanty zygomatyczne Bydgoszcz – informacje, opinie, cena

Na samym początku należy zaznaczyć, iż implanty zygomatyczne nazywane także jarzmowymi w przeciwieństwie do implantów standardowych są wprowadzane w kość jarzmową. Jest to bardzo istotna różnica, bowiem stanowi bezpieczną podstawę dla całej obudowy, warto również dodać, iż implanty dostępne w ofercie są dłuższe od tradycyjnych, ich długość wynosi od 30 mm do 60 mm. Służą one jako dodatkowe mocowanie dla uzupełnień stałych, znajdują zastosowanie między innymi: w sytuacji ekstremalnego zaniku kości, co pozwala nie tylko zaoszczędzić sporą ilość czasu, ale również uniknąć wysokich kosztów związanych z wszelkimi procedurami chirurgicznymi. O czym warto pamiętać? To fakt, iż Zygomy są doskonałym rozwiązaniem w przypadku bezzębnej szczęki. U pacjentów z całkowitym bezzębiem lub uzębieniem resztkowym implantacja wykonywana jest z zastosowaniem techniki „Full Arch on 4”. Do tego celu wykorzystuje się cztery implanty, bardzo dużą zaletą takiego rozwiązania jest fakt, iż implanty po wszczepieniu można w bardzo szybkim czasie obciążyć uzupełnieniem protetycznym. Poprzez takie zastosowanie pacjent nie jest zobowiązany do noszenia protezy po zabiegu, tym samym jest to rozwiązanie nie tylko skuteczne, ale również bardziej komfortowe i wygodne!

Systemy implantologiczne, implanty Bydgoszcz

Powinieneś wiedzieć, iż wykorzystywany system JDentalCare to nowoczesny i innowacyjny program implantologiczny, co istotne w ofercie znaleźć można implanty zarówno z poziomu kości jak i poziomu tkanki miękkiej. Oferta dotyczy również implantów uniwersalnych, wąskich, ultra wąskich, nasalnych a także pterygoidalnych i zygomatycznych. Dużym plusem jest fakt, iż implanty dostępne są w różnych długościach i średnicach, dzięki czemu możliwa jest odbudowa wszystkich braków w uzębieniu. Pacjenci cenią JDentalCare przede wszystkim za nowoczesne rozwiązania, długotrwały i estetyczny efekt, poza tym jest to system, którego zastosowanie niesie ze sobą bardzo wiele zalet między innymi:

  • szeroki i bogaty wybór rozmiarów, dzięki temu można indywidulanie dopasować dany rozmiar do każdego pacjenta, w przypadku średnicy jest to od 2,75 mm do 6,0 mm, natomiast długość wynosi od 6 mm do 18 mm
  • jeden system zawierający kilka linii implantów, system składa się z kilku linii implantów wśród których znajdują się: implanty internal hex 2,4 mm, slim, superslim, trans- zatokowe, pterygoidalne oraz zygomatyczne. Co istotne, wszystkie 5 linii mogą być obsługiwane z wykorzystaniem jednej kasety chirurgiczno- protetycznej
  • nowoczesny system jest w pełni cyfrowy, dlatego biblioteki dostępne są dla takich dostawców oprogramowania CAD/CAM jak między innymi: DentalWings, Exocad, 3Shape
  • dzięki innowacyjnemu systemowi przekierowania możliwe jest zastosowanie łatwiejszych rozwiązań nawet w trudnych warunkach
  • system jest również kompatybilny z innymi systemami wśród których można wymienić: Zimmer, Biomet3i, Biohorizon, AlphaBio, NobelBiocare, oraz Straumann.

Jeśli pragniesz głębiej poznać działanie systemu JDentalCare masz możliwość umówienia się na prezentację w gabinecie!

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Bydgoszcz

Czy wiesz, że decydując się na nowoczesną i cyfrową jakość implantacji masz możliwość precyzyjnego poznania całego procesu? Dotyczy to zarówno zabiegu chirurgicznego jak i prac protetycznych, poprzez cyfrowy system JDentalCare możliwe jest przygotowanie odpowiednich rozwiązań, które umożliwiają cyfrową jakość implantacji. Bardzo dużą zaletą oprogramowania CAD/CAM jest możliwość projektowania prac kombinowanych na różnych rodzajach implantów, zaczynając od implantów zygomatycznych a kończąc na ultra wąskich. Do wszystkich linii implantów JD służy jeden uniwersalny zestaw JDGuidedSurgery. Wybierając system implantologiczny JDentalCare zyskujesz pewność i gwarancje nie tylko precyzyjnego planowania ale również doskonałego rezultatu po zabiegu!

Kasety implantologiczne Bydgoszcz

W ofercie znajduje się innowacyjna kaseta implantologiczna, która stosowana jest do wszystkich procedur chirurgicznych, posiada bardzo wiele zalet między innymi:

  • jedna kaseta wykorzystywana jest we wszystkich liniach implantów JD
  • protokoły chirurgiczne znajdujące się na pokrywie zapewniają stabilizację
  • co istotne, wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu można nabyć pojedynczo
  • system JD jest uniwersalny, co tym samym przekłada się na znaczne obniżenie kosztów użytkowania

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą skontaktuj się ze specjalistami od innowacyjnych rozwiązań implantologicznych!

Szablony implantologiczne Bydgoszcz

Dostępne w ofercie polimerowe szablony chirurgiczne to bardzo przydatne narzędzia, które zdecydowanie usprawniają leczenie implantologiczne, poprzez zastosowanie szablonów chirurgicznych możliwe jest osiągnięcie doskonałej głębokości implantacji. Wykorzystanie specjalnych narzędzi zapewnia nie tylko bezpieczeństwo, ale także kontrolę głębokości podczas wprowadzania wszczepów. Używane tuleje o średnicy 5,05 mm pozwalają wykorzystać szablon w celu osadzenia wszczepu w każdym rozmiarze. Warto zaznaczyć, iż szablon zapewnia bardzo dużą precyzję w trakcie całego zabiegu wszczepienia implantów, takie rozwiązanie to: znacznie krótszy czas leczenia, większa skuteczność oraz zapewnienie bezpieczeństwa pacjentom!

Zapoznaj się z dostępną ofertą JDentalCare i wybierz odpowiednie rozwiązanie dla siebie, postaw na wysoką jakość i wiedzę specjalistów!