Implanty zygomatyczne Gdańsk – informacje, opinie, cena

Implanty zygomatyczne/jarzmowe tym różnią się od implantów tradycyjnych, że wprowadzane są w kość jarzmową, a nie w wyrostek zębowy. Dzięki takiej lokalizacji wszczepy zygomatyczne stanowią znacznie bezpieczniejszy fundament dla odbudowy, a dodatkowo i same implanty zygomatyczne JDZygoma różnią się od konwencjonalnych implantów wielkością – są dłuższe i mierzą od 30 mm do 60 mm. Implanty wprowadzane są w odcinkach bocznych w okolicę łuku jarzmowego szczęki, gdzie pełnią funkcję umocowania dla uzupełnień stałych. Są niezwykle pomocną technologią medyczną w przypadku ekstremalnego zaniku kości. Umożliwiają uzupełnienie ubytków bez konieczności interwencji chirurgów z czasochłonnymi a przede wszystkim drogimi procedurami chirurgicznych typu sterowana regeneracja kości, czy też podniesienie zatoki szczękowej – sinus lift.

Zygomy są najlepszym wyjściem przy szczęce bezzębnej. Pacjenci z bezzębiem albo posiadający uzębienie resztkowe są poddawani w większości przypadków implantacji techniką „Full Arch On 4”, wykorzystującą do zamontowania uzupełnienia protetycznego cztery implanty. Wyższość zabiegów z użyciem implantów zygomatycznych polega na tym, że obciążenie uzupełnieniem protetycznym jest możliwe natychmiast po wszczepieniu implantów. Pacjent zyskuje komfort życia, gdyż nie jest zmuszony do noszenia po zabiegu tymczasowej protezy wyjmowanej.

Takie rozwiązanie jest bardziej opłacalne i skuteczniejsze.

Systemy implantologiczne, implanty Gdańsk

System implantologiczny JDentalCare – nowoczesny i niezawodny.

JDentalCare przedstawia w swoim portfolio implanty występujące w zróżnicowanych średnicach oraz długościach, pozwalające na odbudowę każdego rodzaju ubytku. W ofercie są implanty zębowe.z poziomu kości, jak i z poziomu tkanki miękkiej, implanty wąskie i ultra wąskie, implanty nasalne i pterygoidalne, implanty uniwersalne oraz zygomatyczne.

JDentalCare oferuje rozwiązania, dzięki którym sprostasz wymaganiom każdego swojego pacjenta. JDentaiCare są rozwiązaniami  pozwalającymi uzyskiwać trwały efekt estetyczny przy długotrwałej stabilizacji.

GŁÓWNE CECHY SYSTEMU JD:

 • Szeroki wybór rozmiarów. Pozwala to dentyście na świadczenie wszechstronnych usług, z idealnym dopasowywaniem do indywidualnych potrzeb leczniczych jego pacjentów. Średnice implantów oscylują pomiędzy od 2,75 mm a 6,0 mm, przy zróżnicowanej długości od 6 mm do 18 mm, co umożliwia wysoce właściwy dobór implantu, a to ma z kolei ogromny wpływ na sukces całego zabiegu implantacji.
 • Wiele linii implantów do wyboru w jednym systemie, a wszystkie mogą być obsługiwane jedną kasetą chirurgiczno-protetyczną. System składa się z pięciu różnych typów i linii implantów: JDEvolutionPlus – internal hex 2,4 mm; JDEvolutionS Ø 3.2 mm – slim: JDIconUltraS Ø 2.75 mm – superslim; trans-zatokowe – nasalne: JDNasal; pterygoidalne: JDPterygo: JDZygoma – zygomatyczne.
 • W pełni cyfrowa obsługa. JD udostępnia swoje biblioteki dla najlepszych dostawców oprogramowania CAD/CAM: DentalWings®, Exocad® oraz 3Shape®, dzięki czemu do cyfrowego systemu mogą być stale dodawane na bieżąco nowe pozycje.
 • Przekierowanie. System główny posiada wbudowany system przekierowania, pozwalający na wyszukiwania prostych rozwiązań protetycznych w wypadku zaistnienia trudnych warunkach chirurgicznych.
 • Kompatybilność. Przystosowanie systemu JDentalcare do chirurgicznej i protetycznej kompatybilności z innymi wiodącymi systemami, dzięki czemu pacjenci zawsze uzyskują pomoc. W zależności od linii są systemy: AlphaBio, Biohorizon, Biomet3i, NobelBiocare, Straumann lub Zimmer.

Jeżeli pragniesz poznać możliwości systemu JDentalCare, możesz zamówić prezentację w gabinecie.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Gdańsk

To dzięki systemowi  JDentalCare poznasz wysoką cyfrową jakość implantacji, przeprowadzanej w pełnym zakresie, czyli od zaplanowania zabiegu chirurgicznego po projektowanie prac protetycznych.

JDentalCare jest systemem cyfrowym w pełnym zakresie, a jest to ważne dlatego, że system obsługuje wszystkie typy implantów JD. W systemie znajduje się pełen zakres rozwiązań umożliwiających pracę w cyfrowej, a więc niezwykle precyzyjnej jakości implantacji.

System obejmuje:

 • planowanie zabiegu chirurgicznego;
 • przeprowadzenie zabiegu z wykorzystaniem szablonu implantologicznego;
 • projektowanie protetyki.

Połączenie poprzez system JD z dowolną biblioteką wiodących dostawców oprogramowania CAD CAM jest natychmiast rozpoznawane, czyli umożliwiane, a to skutkuje umożliwieniem projektowania prac kombinowanych na różnych typach implantów w pełnym zakresie. Można wykorzystywać system do prac z implantami zygomatycznymi JDZygoma, czy ultra wąskimi JDIconUltraS, obecny jest również zestaw uniwersalny, najprostszy JDGuidedSurgery, który pasuje do wszystkich linii implantów JD.

Precyzja przy planowaniu z wykorzystaniem systemu implantologicznego JDentalCare jest gwarantowana, umożliwiająca przeprowadzenie zabiegów bez komplikacji i znacznie przyspieszająca cały zakres prac.

Nasi specjaliści od rozwiązań cyfrowych są w dyspozycji i zapraszają do kontaktu.

Kasety implantologiczne Gdańsk

Do przeprowadzenia wszystkich procedur chirurgicznych widnieje w naszej ofercie kaseta implantologiczna.

Zalety kasety implantologicznej:

 • jest dedykowana do wszystkich linii implantów JD;
 • w celu zapewnienia optymalnej stabilizacji pierwotnej pokrywa kasety zawiera protokoły chirurgiczne dla poszczególnych typów implantów JD;
 • dostępne są pojedyncze sztuki dla wszystkich elementów zestawu.

System JD jest również uniwersalny. Przykładowo chcemy poza standardowymi implantami wkręcać również implanty nasalne albo zygomatyczne, to potrzebujemy jedynie poszerzenia standardowej kasety chirurgiczno-protetycznej o dwa wiertła, zgłębnik oraz drivery, a to oznacza oszczędności kosztów użytkowania.

Szablony implantologiczne Gdańsk

Polimerowe szablony implantologiczne są kolejnym nowoczesnym i bardzo przydatnym narzędziem wpływającym znacząco na podniesienie jakości oraz skuteczności leczenia implantologicznego,

Szablon chirurgiczny jest pomocny w osiąganiu zaplanowanej głębokości implantacji. Użycie przy tym specjalnie dedykowanych narzędzi nawigowanym procedurom implantologicznym w kombinacji z tuleją, zapewniają kontrolowane, bezpieczne i łatwe wprowadzanie wszczepów. na pożądaną głębokość.

Szablon chirurgiczny JD zaopatrzono w tuleje naprowadzające, których średnica wynosi 5,05 mm. Ma to niebagatelne znaczenie, ponieważ właśnie ten wymiar daje możliwość optymalnego wykorzystania szablonu podczas osadzenia wszczepów i dotyczy to każdego dostępnego rozmiaru wszczepu.

Maksymalna precyzja przeprowadzanego zabiegu wszczepienia implantów umożliwiana przez szablon pod implanty, oznacza skrócenie czasu i podniesienie skuteczności leczenia oraz zapewnia bezpieczeństwo pacjenta.

Witrynę wyszukano po frazach:
implanty zygomatyczne forum Gdańsk, systemy implantologiczne porównanie Gdańsk, nawigacja implantologiczna Gdańsk, implanty nawigacyjne Gdańsk, szkolenia implantologiczne Gdańsk, implanty nawigacyjne cena Gdańsk, implanty stomatologiczne sklep Gdańsk, implanty zębów hurtownia Gdańsk, jdentalcare Gdańsk