Implanty zygomatyczne Kraków – informacje, opinie, cena

Implanty zygomatyczne, które figurują również pod nazwą jarzmowe, dzięki metodzie ich wprowadzania w kość jarzmową, dają możliwość wykonania uzupełnienia protetycznego stałego w dużo bezpieczniejszy i efektywniejszy sposób niż tradycyjną metodą do wyrostka zębodołowego. Stosując implanty zygomatyczne JDZygoma, mamy możliwość wprowadzenia w boczny rejon łuku jarzmowego szczęki, implanty o długości od 30 do 60 mm. Dzięki temu uzupełnienia stałe można wykorzystać nawet w przypadku bardzo dużego zaniku kości, nie poddając się przy tym męczącym i kosztownym zabiegom chirurgicznym, jak podniesienie szczęki czy przeszczepu kości własnej, która nie zawsze gwarantuje powodzenie.

Osoby posiadające szczękę bezzębną, zmuszone do noszenia niewygodnych i niepraktycznych protez mogą sięgnąć po implanty jarzmowe. W tym przypadku sam zabieg przeprowadza się za pomocą techniki Full Arch On 4. Polega ona na wprowadzeniu czterech zygom, na których następnie osadza się uzupełnienie protetyczne. Poddanie się takiemu zabiegowi wprowadza istotne zmiany w komforcie życia osób, które mogą cieszyć się pięknym uzębieniem, bez poczucia posiadania ciała obcego w szczęce, jak to bardzo często wygląda w przypadku wyjmowanych protez. Praktyczność i mniejszy wydatek, tym się odznacza metoda JDZygoma.

Systemy implantologiczne, implanty Kraków

System JDentalCare, korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie implantologii, daje możliwość uzyskania przez pacjentów komfortu szczęki porównywalnego do własnego uzębienia. Sam zabieg jest wyjątkowo trwały, a ostateczna estetyka uśmiechu jest nie do odróżnienia.

Dystrybutor JDentalCare zajmuję się produkcją implantów pobieranych z kości i tkanki mięśniowej, jak również wykorzystanie takich rozwiązań technicznych jak implanty nasalne, uniwersalne, wąskie, ultra wąskie, pterygoidalne i zygomatyczne.

Główne cechy systemu JD:

  • System posiada w swojej ofercie pięć różnych rodzajów i uformowań implantów, takich jak: internal hex 2,4 mm (JDEvolutionPlus), superslim (JDIconUltraS Ø 2.75 mm), slim (JDEvolutionS – Ø 3.2 mm),  pterygoidalne (JDPterygo), , trans-zatokowe (nasalne: JDNasal) i zygomatyczne (JDZygoma). By korzystać ze wszystkich produktów, wystarczy użycie pojedynczej kasety chirurgiczno-protetycznej.
  • Wybór rozmiarów umożliwia dostosowanie odpowiedniego do konkretnych wymagań pacjenta. Dzięki zastosowaniu średnicy implanta, między 2,75 a 6 mm i długości od 6 do 18 mm, dentysta może dopasować odpowiednie do wymaganego procesu leczenia.
  • Sam system JDentalCare jest dostępny w wersji cyfrowej, a nabyć go można od kluczowych partnerów oprogramowania Exocad®, 3Shape® i CAD/CAM: DentalWings®. Należy wspomnieć, że system jest w fazie ciągłego rozwoju, co skutkuje nawiązywaniu większej ilości potentatów.
  • Mamy do czynienia z pełnym dopasowaniem systemu do innych, wykorzystywanych w chirurgii i protetyce. Każda linia oferuję inne rozwiązanie, współpracując z systemami: Biomet3i, Biohorizon, Zimmer, NobelBiocare, AlphaBio i Straumann.
  • JD posiada dodatkowo opcję przekierowania, dzięki czemu nawet w bardzo niekorzystnych warunkach pracy, chirurg otrzymuję łatwe rozwiązania protetyczne.

Możesz skorzystać z opcji prezentacji możliwości systemu JDentalCare we własnym gabinecie dentystycznym.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Kraków

Zastosowanie przez JDentalCare cyfrowej wersji systemu, oznacza nie tylko wygodę stosowania, ale również znacząco poleca przy tym jakość samego planowania i przeprowadzania zabiegu.

Wszystkie linie implantów oferowany przez JD, uprawniają do korzystania z rozwiązań całkowicie cyfrowych, które zapewniają perfekcyjną jakość przeprowadzanego zabiegu, od planowania, po wprowadzenie go w życie przy użyciu szablonu implantologicznego, a także obrazowaniu protetyki. Sam program można wykorzystywać przy odmiennych typach implantów, takich jak implanty zygomatyczne JDZygoma czy slim JDEvolutionS. Dodatkowo system JDentalCare został zaopatrzony w zestaw JDGuidedSurgery, który jest kompatybilny z każdą wybraną linią od JD.

Wykonywanie zabiegów dentystycznych, przy użyciu programu jest bardzo proste i ułatwia planowanie i przeprowadzanie zabiegów. Zapewnia dużo lepsze rezultaty, zużywając mniej energii i czasu, co w przypadku wielogodzinnej pracy oszczędza ryzyko popełnienia błędu w czasie zabiegu.

Kasety implantologiczne Kraków

Zalety, jakie niesie ze sobą użycie pojedynczej kasety do wykonywania zabiegów chirurgicznych:

  • Brak potrzeby użycia osobnych kaset w przypadku korzystania z różnych linii implantów JD.
  • Każda z nich, wyposażona jest w instrukcję postępowania, dzięki czemu samo korzystanie z systemu implantów JD pozostaje przejrzyste.
  • Nie ma przy tym konieczności wykupowania całego pakietu. Możemy skorzystać z pojedynczych rozwiązań.

Korzystając z systemu JD, mamy możliwość dostosowania kasety do przeprowadzanego aktualnie zabiegu. Przy wkręcaniu implantów typu slim i chęci skorzystania z linii superslim wystarczy, że rozszerzymy zakupiony pakiet, a opcję naszej kasety chirurgiczno-protetycznej zostaną poszerzone, co nie tylko usprawni pracę, ale obniży również cenę końcową.

Szablony implantologiczne Kraków

Polimerowe szablony chirurgiczne zostały stworzone przy użyciu najnowocześniejszych narzędzi, które zawierają rozwiązania polepszające efektywność przeprowadzanego zabiegu.

Wykorzystanie chirurgicznego szablonu pozwala na wcześniejsze zaplanowanie przeprowadzanego zabiegu i wdrożenie go w życie z dokładnością do milimetrów. Używając odpowiednich narzędzi, chirurg może być pewny co do dokładności przeprowadzonej operacji. Sam pacjent dostaje dodatkowo gwarancję pełnego bezpieczeństwa i większego potencjału leczenia.

Dzięki użyciu przez system JD tulei o średnicy 5,05 mm, dentysta ma możliwość przy użyciu szablonu, na umocowanie implantu każdej linii oferowanej przez JDentalCare.

Witrynę wyszukano po frazach:
szkolenia implantologiczne Kraków, implantologia cyfrowa Kraków, implanty zygomatyczne opinie Kraków, implanty zygomatyczne cena Kraków, systemy implantologiczne Kraków, implant zygomatyczny cena Kraków, implanty zygomatyczne jarzmowe cena Kraków, cyfrowe planowanie implantów Kraków, implanty zygomatyczne Kraków, implanty nawigacyjne cena Kraków, implanty nawigacyjne Kraków, implanty stomatologiczne sklep Kraków, implanty zębów hurtownia Kraków, implanty zygomatyczne forum Kraków, jdentalcare Kraków, nawigacja implantologiczna Kraków, systemy implantologiczne porównanie Kraków, szkolenia implantologiczne Kraków