Implanty zygomatyczne Łódź – informacje, opinie, cena

W przeciwieństwie do tradycyjnych implantów, które wszczepiane są w wyrostek zębodołowy, implanty zygomatyczne/jarzmowe umieszczane są w kości jarzmowej. Dzięki implantacji w kości jarzmowej wszczepy zygomatyczne traktowane są jako bezpieczna baza do odbudowy. Implanty JDZygoma wyróżniają się na tle tradycyjnych implantów długością – mają od 30 do 60 mm. Wszczepiane są w bocznych odcinkach okolic łuku jarzmowego szczęki w postaci mocowania do stałych uzupełnień. Mogą być z powodzeniem stosowane w sytuacji ekstremalnego zaniku kości z wyłączeniem czasochłonnych i kosztownych procedur chirurgicznych, jak chociażby sterowana regeneracja kości czy zabieg podniesienia zatoki szczękowej – sinus lift.

Jeżeli mamy do czynienia ze szczęką bezzębną, doskonałym rozwiązaniem są zygomy. Pacjenci, u których stwierdzono całkowite bezzębie lub uzębienie resztkowe, mogą liczyć na implantację techniką „Full Arch On 4”. Opiera się ona na wykorzystaniu czterech implantów, na których montowane jest uzupełnienie protetyczne. Korzyścią, wynikającą z zabiegów z użyciem implantów zygomatycznych, jest to, że wszczepione implanty mogą zostać od razu obciążone uzupełnieniem protetycznym. To efektywny i niezwykle opłacalny zabieg. Dzięki temu pacjent jest zwolniony z noszenia wyjmowanej protezy po zabiegu, a to w sposób pozytywny wpływa na jego komfort życia.

Systemy implantologiczne, implanty Łódź

JDentalCare stanowi nowoczesny i niezawodny system implantologiczny.

JDentalCare oferuje implanty z poziomu kości, z poziomu tkanki miękkiej, implanty uniwersalne, wąskie, ultra wąskie, nasalne, pterygoidalne i zygomatyczne. Implanty dostępne są w rozmaitych długościach i średnicach, które pomagają odbudować ubytki zębowe.

JDentalCare obejmuje rozwiązania, które zapewniają stabilizację na lata oraz doskonały efekt wizualny. Z pewnością zostanie doceniony przez pacjentów.

PODSTAWOWE CECHY SYSTEMU JD:

  • Szeroka dostępność rozmiarów – średnica od 2,75 do 6,0 mm i długość od 6 do 18 mm. Dzięki temu dentysta ma możliwość wielowymiarowego zastosowania i sprostowania indywidualnym potrzebom i wymaganiom pacjentów. Powodzenie implantacji uwarunkowane jest wyborem odpowiedniego wszczepu.
  • Jeden system opiera się na pięciu liniach i typach implantów: implanty internal hex 2,4 mm (JDEvolutionPlus), slim (JDEvolutionS – Ø 3.2 mm), superslim (JDIconUltraS Ø 2.75 mm), trans-zatokowe (nasalne: JDNasal) pterygoidalne (JDPterygo), zygomatyczne (JDZygoma). Do obsługi wszystkich typów implantów wystarczy jedna kaseta chirurgiczno-protetyczna.
  • Digitalizacja systemu. Biblioteki JD, dostępne na rynku, współpracują z oprogramowaniem CAD/CAM: DentalWings®, Exocad® oraz 3Shape®. Lista jest nieustannie aktualizowana.
  • System przekierowania. Takie rozwiązanie zapewnia zastosowanie prostych rozwiązań nawet w trudnych warunkach chirurgicznych.
  • Synchronizacja z innymi systemami. JDentalCare jest kompatybilny z systemem Zimmer, Biomet3i, Biohorizon, AlphaBio, NobelBiocare, Straumann. To sprawia, że pacjent ma zapewnioną pomoc przez cały okres leczenia.

Jeżeli chcesz zapoznać się z udogodnieniami, jakie oferuje system JDentalCare, umów się na prezentację w Twoim gabinecie.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Łódź

Cyfrowy system JDentalCare pomoże przeprowadzić implantację od momentu planowania zabiegu chirurgicznego aż do prac protetycznych.

JDentalCare został w pełni zdigitalizowany, co sprawia, że do dyspozycji są cyfrowe narzędzia w pełnym zakresie i dla wszystkich typów implantów. Mowa tutaj o ułatwieniach w planowaniu zabiegu chirurgicznego, przeprowadzeniu zabiegu przy użyciu szablonu implantologicznego oraz w projektowaniu protetyki. Wszystkie biblioteki renomowanych dostawców oprogramowania CAD/CAM są w stanie rozpoznać połączenie z systemem. Dodatkowym walorem jest projektowanie zadań z wykorzystaniem różnych typów implantów – od implantów zygomatycznych JDZygoma po ultra wąskie implanty JDIconUltraS. Ponadto do dyspozycji jest uniwersalne rozwiązanie w postaci zestawu JDGidedSurgery dla wszystkich typów implantów JD.

System JDentalCare jest w pełni cyfrowy. Oznacza to, że dla wszystkich typów implantów JD są przygotowane rozwiązania, pozwalające na cyfrową jakość implantacji w pełnym zakresie: najpierw planowanie zabiegu chirurgicznego, jego przeprowadzenie z wykorzystaniem szablonu implantologicznego oraz projektowanie protetyki. Połączenie jest rozpoznawane przez wszystkie biblioteki wiodących dostawców oprogramowania CAD/CAM. Istotną zaletą jest możliwość projektowania prac kombinowanych na różnych typach implantów – pełen zakres od implantów zygomatycznych JDZygoma po ultra wąskie implanty JDIconUltraS. Dla wszystkich linii implantów powstał ujednolicony zestaw JDGuidedSurgery.

Zastosowanie systemu implantologicznego JDentalCare zapewnia szczegółowe planowanie, widoczne efekty kliniczne oraz bezpieczeństwo zabiegów bez ryzyka powikłań.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami w zakresie rozwiązań cyfrowych.

Kasety implantologiczne Łódź

Nasza oferta obejmuje kasetę implantologiczną, która ułatwi przeprowadzenie procedur chirurgicznych.

Zalety:

  • Tylko jedna kaseta dla wszystkich linii implantów JD.
  • Kaseta wyposażona jest w protokoły chirurgiczne dla wszystkich typów wszczepów, które gwarantują stabilizację pierwotną.
  • Możliwość zakupu pojedynczych elementów zestawu na sztuki.

Uniwersalność systemu JD polega na tym, że w przypadku łączenia standardowych implantów z zygomatycznymi lub nasalnymi, kaseta chirurgiczna musi być jedynie doposażona w dodatkowe wiertła, zgłębnik i drivery, co zmniejsza koszty użytkowania.

Szablony implantologiczne Łódź

Polimerowe szablony chirurgiczne to nowoczesne rozwiązanie, które zwiększa skuteczność leczenia implantologicznego.

Szablon chirurgiczny ułatwia osiągnięcie planowanej głębokości wszczepienia, a specjalistyczne narzędzia z tuleją gwarantują bezpieczeństwo i sprawowanie kontroli przy wprowadzaniu implantów.

Szablony chirurgiczne JD zostały wyposażone w tuleje naprowadzające o średnicy 5,05 mm. Taka konstrukcja daje możliwość wykorzystania go do implantacji w każdym dostępnym rozmiarze.

Szablony chirurgiczne pod implanty to gwarancja precyzyjności zabiegu implantacji, a to wpływa na jego skuteczność, bezpieczeństwo pacjenta oraz skrócenie czasu leczenia.

Witrynę wyszukano po frazach:
implanty nawigacyjne Łódź, implantologia cyfrowa Łódź, implanty zygomatyczne cena Łódź, implanty zygomatyczne jarzmowe cena Łódź, implanty zygomatyczne opinie Łódź, implanty zygomatyczneŁódź, implant zygomatyczny cena Łódź, systemy implantologiczne Łódź, implant zygomatyczny Łódź, nawigacja implantologiczna Łódź, implanty nawigacyjne cena Łódź, implanty stomatologiczne sklep Łódź, implanty zębów hurtownia Łódź, implanty zygomatyczne forum Łódź, jdentalcare Łódź, systemy implantologiczne porównanie Łódź, szkolenia implantologiczne Łódź