Implanty zygomatyczne Lublin – informacje, opinie, cena

Niektórzy pacjenci zmagają się z problemem całkowitego braku uzębienia lub z jego szczątkową obecnością. To właśnie dla tych osób przeznaczone są zygomy, będące opłacalnym, a przede wszystkim – skutecznym rozwiązaniem. W zabiegu wykorzystane zostają cztery implanty, będące podstawą dla uzupełnienia protetycznego. Ta technika implantacji nosi nazwę „Full Arch On 4” i wiąże się z szeregiem istotnych korzyści. Najważniejszą zaletą użycia implantów zygomatycznych jest możliwość przeprowadzenia natychmiastowego uzupełnienia protetycznego. Oznacza to, że pacjent nie nosi wyjmowanej protezy po zabiegu, co w dużym stopniu poprawia jakość jego życia.

Implanty zygomatyczne wprowadzane są w odcinki boczne kości jarzmowej. Umieszczenie ich w okolicy łuku jarzmowego szczęki gwarantuje doskonałe mocowanie dla uzupełnień stałych. Ważną cechą implantów zygomatycznych JDZygoma jest ich rozmiar – od 30 mm do 60 mm długości. Dzięki nim nawet w skrajnych przypadkach nie jest konieczne przeprowadzanie czasochłonnych i kosztownych procedur chirurgicznych, takich jak zabieg podniesienia zatoki szczękowej czy sterowana regeneracja kości. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze, gwarantując przy tym najwyższą jakość usługi.

Systemy implantologiczne, implanty Lublin

Jest to niezawodny system implantologiczny JDentalCare, którego rozwiązania pomogą w uzyskaniu trwałego efektu estetycznego oraz długotrwałej stabilizacji. Każdy pacjent będzie zadowolony z jakości otrzymanej usługi.

GŁÓWNE CECHY SYSTEMU JD:

  • Dentysta ma do wyboru wiele rozmiarów implantów, dzięki czemu łatwiej jest spełnić indywidualne potrzeby lecznicze poszczególnych pacjentów. Prawidłowy dobór implantu ma ogromny wpływ na sukces zabiegu, dlatego średnice implantów zaczynają się od 2,75 mm i kończą na 6,0 mm, a długości mieszczą się w zakresie od 6 mm do 18 mm.
  • System JD jest całkowicie cyfrowy, a biblioteki dostępne są dla głównych dostawców oprogramowania CAD/CAM, takich jak: 3Shape®, DentalWings® oraz Exocad®.
  • System JD składa się z pięciu różnych typów i linii implantów, a każda linia może być obsługiwana jedną kasetą chirurgiczno-protetyczną. Dostępne linie implantów to: implanty internal hex 2,4 mm (JDEvolution Plus), trans-zatokowe (nasalne: JDNasal), zygomatyczne (JDZygoma), pterygoidalne (JDPterygo), slim (JDEvolutionS – Ø 3,2 mm) oraz superslim (JDIconUltraS Ø 2,75 mm).
  • System JDentalCare jest kompatybilny protetycznie i chirurgiczne z innymi popularnymi systemami, w zależności od linii: Straumann, Biomet3i, AlphaBio, NobelBiocare, Zimmer, Biohorizon. Dzięki temu pacjent zawsze może liczyć na pomoc.
  • Wyposażenie systemu w wygodne przekierowania umożliwia proste rozwiązania nawet w najtrudniejszych warunkach chirurgicznych.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Lublin

System JDentalCare jest całkowicie cyfrowy. Dzięki temu rozwiązaniu gwarantowana jest cyfrowa jakość implantacji wszystkich typów implantów JD. Najpierw planowany jest zabieg chirurgiczny, następnie zabieg przeprowadzany jest z wykorzystaniem szablonu implantologicznego, a na koniec odbywa się projektowanie protetyki. Połączenie cyfrowe może zostać odebrane przez wszystkie biblioteki głównych dostawców oprogramowania CAD/CAM. Istnieje również istotna kwestia możliwości projektowania prac kombinowanych na różnych typach implantów. Pełen zakres obejmuje wszystkie implanty: od implantów zygomatycznych JDZygoma, aż po ultra wąskie implanty JDIconUltraS. Wszystko to jest wzbogacone o uniwersalny zestaw JDGuideSurgery, pasujący do wszystkich linii implantów JD.

System implantologiczny JDentalCare gwarantuje przewidywalne rezultaty kliniczne, precyzyjne planowanie, a przede wszystkim – bezpieczne zabiegi bez żadnych komplikacji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od rozwiązań cyfrowych.

Kasety implantologiczne Lublin

W ofercie posiadamy kasetę implantologiczną idealną do przeprowadzania wszystkich procedur chirurgicznych. Posiada ona liczne zalety:

  • Optymalna stabilizacja pierwotna zapewniona jest przez protokoły chirurgiczne dla poszczególnych typów implantów JD, znajdujące się na pokrywie kasety.
  • Dla wszystkich linii implantów JD dedykowana jest jedna kaseta chirurgiczno-protetyczna.
  • Wszystkie elementy zestawu dostępne są w pojedynczych sztukach.

System JD zapewnia także wyjątkową uniwersalność. Umożliwia chociażby użycie wkręcenie implantów zygomatycznych lub nasalnych obok implantów standardowych. W tym celu wystarczy poszerzyć posiadaną kasetkę chirurgiczno-protetyczną o dwa wiertła, zgłębniki i drivery. Jest to doskonały sposób na obniżenie kosztów użytkowania.

Szablony implantologiczne Lublin

Osiąganie planowanej głębokości implantacji jest wyjątkowo łatwe dzięki szablonowi chirurgicznemu, a użycie tulei wraz ze specjalnymi narzędziami dedykowanymi prowadzonym procedurom implantologicznym zapewni pewną kontrolę głębokości wprowadzania wszczepów oraz gwarantuje bezpieczeństwo.

Szablony chirurgiczne są nowoczesnym narzędziem zwiększającym skuteczność leczenia implantologicznego. Ich częścią są są tuleje naprowadzające o średnicy 5,05 mm. Dzięki ich wymiarom możliwe jest wykorzystanie szablonu do precyzyjnego osadzenia wszczepu w każdym z dostępnych rozmiarów, co przekłada się na poprawienie skuteczności leczenia, skrócenie jego czasu oraz zwiększa bezpieczeństwo pacjenta.

Witrynę wyszukano po frazach:
implanty nawigacyjne Lublin, szkolenia implantologiczne Lublin, implanty zygomatyczne cena Lublin, cyfrowe planowanie implantów Lublin, nawigacja implantologiczna Lublin, implanty nawigacyjne cena Lublin, implanty stomatologiczne sklep Lublin, implanty zębów hurtownia Lublin, implanty zygomatyczne forum Lublin, jdentalcare Lublin, systemy implantologiczne porównanie Lublin