Implanty zygomatyczne Olsztyn – informacje, opinie, cena

Implanty zygomatyczne/jarzmowe różnią się w stosunku do implantów tradycyjnych m.in. miejscem wprowadzenia. Wdrażane są one w kość jarzmową, a nie w wyrostek zębodołowy. Taka różnica ma determinujący wpływ, dzięki czemu wszczepy zygomatyczne są w pełni bezpieczne. Zygomatyczne implanty JDZygoma cechują się długością między 30 mm do 60 mm, co oznacza, że są dłuższe, aniżeli konwencjonalne implanty. Wdrażane są za pomocą bocznych odcinków w okolicę jarzmowego łuku szczęki w ramach mocowania stałych uzupełnień. Stosuje się je np. w ramach bardzo dużego zaniku kości, ponieważ nie ma konieczności wykonywania drogich oraz czasochłonnych zabiegów chirurgicznych, jak podniesienie zatoki szczękowej (sinus lift) czy też regeneracja kości w sposób sterowany.

Zygomatyczne implanty świetne sprawdzą się w kwestii szczęki bezzębnej. W przypadku chorych, którzy nie posiadają w ogóle uzębienia lub posiadają jedynie jego resztkę, można zastosować implantację w formie „Full Arch On 4”, co oznacza, że wykorzystuje się cztery implanty z uzupełnieniem protetycznym. Wielkim plusem użycia zygomów do zabiegu jest to, że tuż po nim można je momentalnie obciążyć protetycznym uzupełnieniem. Sprawia to, że pacjent nie ma przymusu zmagania się po zabiegu z wyjmowaną protezą, co nie pogarsza komfortu życia.
Jest to korzystne oraz efektywne rozwiązanie.

Systemy implantologiczne, implanty Olsztyn

Innowacyjny oraz skuteczny system implantologiczny JDentalCare.

W asortymencie JDentalCare można znaleźć nie tylko implanty z kości, lecz także z poziomu miękkiej tkanki, implanty uniwersalne, nasalne, zygomatyczne, pterygoidalne, wąskie czy też ultra wąskie. W zasadzie implanty pozwalają na reparację wszelkiego problemów z uzębieniem, ponieważ powstają w najróżniejszych długościach oraz średnicach.

JDentalCare jest gwarancją na długotrwałą stabilizację oraz atrakcyjny i długotrwały wygląd. Pacjenci z pewnością będą zadowoleni.

GŁÓWNE CECHY SYSTEMU JD:

  • Szeroka gama rozmiarów. Dzięki temu dentysta posiada duże pole wyboru, co sprawi, że dostosuje on wszystko pod indywidualne potrzeby pacjenta. Implanty dostępne są w średnicy 2,75-6,00 mm oraz długości 6-18 mm. Dobór odpowiedniego implantu ma kluczowe znaczenie, jeśli chodzi o powodzenie implantacji.
  • Wiele linii implantów znajdujących się w tym samym systemie. Sam system składa się z pięciu odmiennych typów oraz linii implantów: implanty slim (JDEvolutionS – Ø 3.2 mm), superslim (JDIconUltraS Ø 2.75 mm), internal hex 2,4 mm (JDEvolutionPlus), pterygoidalne (JDPterygo), zygomatyczne (JDZygoma), trans-zatokowe (nasalne: JDNasal). Co najważniejsze, wymienione powyżej linie są możliwe do obsługi poprzez tę samą kasetę chirurgiczno-protetyczną.
  • System odpowiada najwyższym standardom, przez co jest dostępny w formie cyfrowej. Wszelkie biblioteki JD są przeznaczone dla najlepszych dostawców oprogramowania CAD/CAM: Exocad®, DentalWings®, a także 3Shape®. Lista jest stale poszerzana.
  • Innowacyjny system objęty został przekierowaniami, które umożliwiają łatwe rozwiązania protetyczne nawet podczas najtrudniejszych warunków chirurgicznych.
  • Nowoczesny system JDentalcare zapewnia pełną kompatybilność pod względem chirurgicznym oraz protetycznym z pozostałymi systemami. Mogą to być m.in.: Biomet3i, AlphaBio, Zimmer, Biohorizon, Straumann czy też NobelBiocare. Dzięki temu każdy pacjent zawsze otrzyma wymaganą pomoc.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Olsztyn

Już teraz zapoznaj się z innowacyjną jakością cyfrową w ramach implantacji od samego planowania chirurgicznego zabiegu po projektowanie protetycznych prac – a to wszystko z systemem JDentalCare.

Czym dokładnie wyróżnia się system JDentalCare w ramach pełnej cyfryzacji? Mianowicie przy wszelkich implantach JD zastosowano rozwiązania, które umożliwiają zaplanować zabieg chirurgiczny, a następnie przeprowadzić go z pomocą szablonu implantologicznego, a także projektowania protetyki. Wszelkie dostępne biblioteki kluczowych dostarczycieli oprogramowania CAD/CAM rozpoznają połączenie. Punktem wyróżniającym cyfrową jakość implantów JD jest zdatność do wykonania projektów na odmiennych rodzajach. W ramach tego możliwe jest wykorzystanie zygomatycznych implantó JDZygoma czy też implanty ultra wąskie JDIconUltraS. Co więcej, dostępny jest również zestaw uniwersalny JDGuidedSurgery w ramach wszelkich linii implantów JD.

System implantologiczny JDentalCare gwarantuje wysoką jakość w ramach planowania, co daje możliwość przewidzenia rezultatów klinicznych. Oprócz tego zapewnia w pełni bezpieczne zabiegi, które odbywają się bez żadnych niespodzianek.

Nie czekaj i skontaktuj się ze specjalistami od naszych cyfrowych rozwiązań.

Kasety implantologiczne Olsztyn

W ofercie znajduje się również kaseta implantologiczna, która umożliwia wykonanie wszelkich procedur chirurgicznych.

Najważniejsze zalety:

  • Ta sama kaseta chirurgiczno-protetyczna w ramach wszelkich dostępnych implantów z każdej linii JD.
  • Pokrywa kasety pokryta jest protokołami chirurgicznymi do każdego typu implantów JD, co zapewnia wysoką stabilizację pierwotną.
  • Wszelakie elementy zestawu są możliwe do nabycia w ramach pojedynczych sztuk.

Nowoczesny system JD zapewnia dużą uniwersalność. Za przykład może posłużyć sytuacja, w której oprócz zwykłych implantów mamy potrzebę wkręcić również implanty nasalne czy też zygomatyczne. W takiej sytuacji wystarczy tylko i wyłącznie poszerzyć kasetę chirurgiczno-protetyczną o zgłębnik, dwa wiertła oraz drivery. Takie rozwiązanie umożliwia w dużym stopniu obniżyć koszty związane z użytkowaniem.

Szablony implantologiczne Olsztyn

Polimerowe szablony chirurgiczne są nowoczesnym narzędziem, znacząco podnoszącym skuteczność implantologicznego leczenia.

Szablon sam w sobie przyczynia się do precyzyjnego osiągnięcia głębokości implantacji, co z dodatkowym użyciem narzędzi odpowiadającym procedurom implantologicznym wraz z tuleją, gwarantuje najwyższe ochronę, a także prostą kontrolą głębokości podczas wdrażania wszczepów.

Chirurgiczny szablon JD posiada specjalne tuleje naprowadzające, które posiadają średnice 5,05 mm. Dzięki takiemu wymiarowi możliwe jest użycie szablonu do precyzyjnego osadzenia wszczepów w ramach każdego możliwego rozmiaru.

Jeśli chcemy skrócić czas leczenia, podnieść skuteczność, a także zapewnić jak najwyższy poziom bezpieczeństwa pacjentom, warto użyć nowoczesne szablony pod implanty, które ponadto gwarantują również najwyższą precyzję podczas całego procesu wszczepiania implantów.

Witrynę wyszukano po frazach:
nawigacja implantologiczna Olsztyn, implanty nawigacyjne Olsztyn, szkolenia implantologiczne Olsztyn, implanty nawigacyjne cena Olsztyn, implanty stomatologiczne sklep Olsztyn, implanty zębów hurtownia Olsztyn, implanty zygomatyczne forum Olsztyn, systemy implantologiczne porównanie Olsztyn, jdentalcare Olsztyn