Implanty zygomatyczne Opole – informacje, opinie, cena

Podstawowa różnica między implantami zygomatycznymi (jarzomowymi) a tradycyjnymi polega na tym, ze te pierwsze wprowadzane są w kość jarzmową, a drugie w wyrostek zębodołowy. Co w praktyce oznacza ta różnica? Wszczepy zygomatyczne to bezpieczne rozwiązanie i fundament dla odbudowy. Są dłuższe od tradycyjnych implantów- ich standardowa długość to 30-60 mm. Implanty zygomatyczne wprowadzane są w okolice łuku jarzmowego szczęki, dzięki czemu stanowią swego rodzaju mocowanie dla stałych uzupełnień. Dużą zaletą jest możliwość wykorzystania ich nawet w sytuacji znacznego zaniku kości, bez konieczności interwencji chirurgicznej takiej jak na przykład sterowana regeneracja kości.

Implanty jarzmowe to sprawdzone rozwiązanie dla pacjentów z uzębieniem resztkowym bądź ze szczęką bezzębną. Standardowy zabieg przeprowadzany jest przy wykorzystaniu czterech implantów, które stanowią bazę do zamontowania uzupełnienia protetycznego. Technika nazywa się „Full Arch On 4”, a jej zastosowanie pozwala niezwłocznie po wykonaniu zabiegu zastosować uzupełnienie protetyczne. To nie tylko skuteczne, ale i komfortowe dla pacjentów rozwiązanie- nie muszą oni bowiem czasowo używać protezy wyjmowanej.

Systemy implantologiczne, implanty Opole

System implantologiczny JDentalCare to zaawansowane technologicznie rozwiązanie. W swojej ofercie posiada zarówno implanty z poziomu kości jak i te z poziomu tkanki miękkiej. W zależności od rodzaju braku zębowego implanty dostępne są w wielu różnych długościach i średnicach. W zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta przy wyborze implantu można zdecydować się na ten uniwersalny, wąski, a nawet bardzo wąski. Dla zachowania  najwyższego komfortu dostępny jest także wybór pomiędzy implantami zygomatycznymi JDZygoma oraz nasalnymi – JDNasal.

GŁÓWNE CECHY SYSTEMU JD:

  • Dostępność szerokiego wachlarza rozmiarów, który pozwala dentyście na jak najbardziej dokładne dopasowanie rozmiaru do indywidualnych potrzeb pacjentów, zapewniając lepszy komfort życia codziennego. W przypadku średnicy producent zapewnia rozwiązanie w zakresie 2,75 mm aż do 6,0 mm, a w przypadku długości od 6,0 mm do 18,0 mm.
  • Pięć różnych linii implantów. System składa się z pięciu typów i linii implantów (internal hex, slim, superslim, trans- zatokowe i zygomatyczne), które w prezentowanym rozwiązaniu mogą funkcjonować w oparciu o zastosowanie jednej kasety chirurgiczno- protetycznej.
  • Cyfryzacja systemu. Biblioteki JD gwarantują dostępność dla największych producentów oprogramowania CAD/CAM. System stale się rozwija, a lista pozycji na bieżąco jest rozbudowywana.
  • Zastosowanie nowoczesnego systemu przekierowania pozwala na wykonanie zabiegu w każdych, nawet najbardziej wymagających warunkach chirurgicznych.
  • Kompatybilność. Mając na uwadze najwyższe dobro pacjenta, system JDentalcare jest kompatybilny (zarówno chirurgicznie i protetycznie) z pozostałymi najwyższej klasy systemami.

Chcesz poznać możliwości systemu JDentalCare? Umów prezentację w gabinecie.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Opole

Stały rozwój systemu doprowadził do pełnej cyfryzacji, zarówno w zakresie planowania interwencji chirurgicznej do finalnego projektu protezy. Co to oznacza? System JDentalCare dla wszystkich dostępnych rodzajów implantów przygotował rozwiązania umożliwiające w pełni cyfrową jakość implantacji, począwszy od etapu planowania zabiegu chirurgicznego, przeprowadzenia go w oparciu o przygotowany szablon, czy sam etap projektowania protezy. Zaawansowany system pozwala na rozpoznanie połączenia przez wszystkich kluczowych dostawców oprogramowania CAD CAM. System pozwala na wykonanie zaawansowanego projektu, który łączy kilka różnych typów implantów.  Pracując z systemem JDentalCare zapewniamy gwarancję precyzji- zarówno w zakresie planowania, projektowania, czy przeprowadzania zabiegów bez komplikacji. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu z profesjonalnym zespołem JDentalCare.

Kasety implantologiczne Opole

W swojej ofercie posiadamy kasetę implantologiczną, która ma zastosowanie we wszystkich procedurach chirurgicznych. Jej główne zalety przedstawiamy poniżej:

  • Jedna kaseta ma zastosowanie we wszystkich liniach implantów JD
  • Na pokrywie każdej kasety protetyczno- chirurgicznej znajdują się protokoły niezbędne dla poszczególnych typów implantów JD, co gwarantuje możliwie najwyższą jakość stabilizacji
  • Każdy element dostępny jest w pojedynczych sztukach

System JD to rozwiązanie uniwersalne. Standardowa kaseta może zostać poszerzona w przypadku konieczności zastosowania dodatkowych implantów. Docelowo obniża to koszty użytkowania.

Szablony implantologiczne Opole

Polimerowe szablony chirurgiczne to nowoczesne i przydatne narzędzia przy leczeniu implantologicznym. Pomagają osiągnąć odpowiednią głębokość  wprowadzenia implantu, a dzięki dedykowanym procedurom zapewniają nie tylko bezpieczeństwo ale i precyzyjną kontrolę głębokości implantacji. Tuleje o średnicy 5,05 mm umożliwiają zastosowanie szablonu do prawidłowego osadzenia wszczepu niezależnie od rozmiaru. Użycie szablonu to maksymalna precyzja, która dodatkowo skraca czas przeprowadzania zabiegu.

Witrynę wyszukano po frazach:
nawigacja implantologiczna Opole, implanty nawigacyjne cena Opole, implanty stomatologiczne sklep Opole, implanty zębów hurtownia Opole, implanty zygomatyczne forum Opole, systemy implantologiczne porównanie Opole, jdentalcare Opole, cyfrowe planowanie implantów Opole, implanty nawigacyjne Opole, cyfrowe planowanie implantów Opole