Implanty zygomatyczne Poznań – informacje, opinie, cena

Tradycyjne implanty wprowadzane są w wyrostek zębodołowy, natomiast implanty zygomatyczne/jarzmowe w kość jarzmową. Te zygomatyczne wszczepy zapewniają w ten sposób bezpieczny fundament dla oczekiwanej odbudowy. Kolejną różnicą od konwencjonalnych implantów jest długość, ponieważ implanty zygomatyczne JDZygoma liczą od 30 mm do 60 mm. Aplikacja tych implantów kieruje się w odcinkach bocznych w pobliżu łuku jarzmowego szczęki. Zapewnia to mocowanie dla uzupełnień stałych w jamie ustnej. Implanty zygomatyczne stosuje się w sytuacjach poważnego zaniku w szczęce i są alternatywną formą drogich i rozłożonych na wiele wizyt zabiegów chirurgicznych takich jak sterowana regeneracja kości czy zabieg podniesienia zatoki szczękowej.

Zapytaj o to idealne rozwiązanie jeśli doskwiera Tobie lub Twoim bliskim przypadłość bezzębnej szczęki lub z uzębieniem resztkowym. Specjaliści rekomendują w takim przypadku implantację metodą „Full Arch On 4”, co polega na maksymalnym wykorzystaniu czeterch implantów, które są podstawą uzupełnień protetycznych. Korzyścią, o której należy wspomnieć jest także komfort Pacjenta, który nie musi nosić ruchomej protezy (wyjmowanej po zabiegu), a wszczepione implanty może obciążyć uzupełnieniem protetycznym. Implanty zygomatyczne zostały zaprojektowane jako skuteczne rozwiazanie poprawiające nie tylko wygląd pięknego uśmiechu ale i dbające o komfort jego noszenia.

Systemy implantologiczne, implanty Poznań

JDentalCare przedstawia nowatorski i godny zaufania system implantologiczny.

Wśród bogatego portfolio JDentalCare poza implantami zygomatycznymi znajdą Państwo takze implanty wąskie, ultra wąskie, implanty z poziomu kości, z poziomu tkanki miękkiej, nasalne, oraz pterygoidalne. Z uwagi na troskę o zapewnienie kompleksowej odbudowy wszystkich braków zębowych jesteśmy otwarci na przygotowanie oferty implantów o różnej średnicy i długości.

Twoi Pacjenci z pewnością zwracają uwagę na długotrwałą stabilizację stosowanych implantów oraz ich trwały efekt estetyczny dlatego postaw na rozwiazania marki JDentalCare.

GŁÓWNE CECHY SYSTEMU JD:

  • Szeroki wachlarz rozmiarów, który pozwala lekarzowi stomatologowi na nieograniczone zastosowanie oparte na indywidualnych potrzebach i wymaganiach leczniczych każdego przypadku z jakim przyjdzie do niego pacjent. Parametry techniczne oferowanych implantów to: od 2,75 mm do 6,0 mm – średnica, od 6 mm do 18 mm – długość. Gwarancją skutecznej implantacji jest odpowiednio dopasowany implant.
  • System zawiera pięć typów i linii implantów i jest to kolejno internal hex 2,4 mm (JDEvolutionPlus), trans-zatokowe (nasalne: JDNasal) slim (JDEvolutionS – Ø 3.2 mm), superslim (JDIconUltraS Ø 2.75 mm), pterygoidalne (JDPterygo), zygomatyczne (JDZygoma). Do obsługi wszystkich wymienionych linii wystarczy jedna kaseta chirurgiczno-protetyczna.
  • Pełna cyfryzacja rozwiązań gwarantująca dostępność dla oprogramowania CAD/CAM: DentalWings®,  3Shape® oraz Exocad®. Lista jest na bieżąco aktualizowana o kolejne pozycje w ramach rozwoju biblioteki systemu JD.
  • System oparty na przekierowywanie zapewniające wsparcie w trudnych warunkach chirurgicznych poprzez opracowane proste rozwiązania.
  • Kompatybilność systemu JDentalcare z innymi systemami obsługiwanymi przez stomatologów, między innymi: Straumann, Zimmer, Biohorizon, AlphaBio, Biomet3i, NobelBiocare.

Umów się na prezentacje w gabinecie i poznaj możliwości systemu JDentalCare!

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Poznań

Projektowanie prac protetycznych, zabiegu chirurgicznego czy inny zakres implantacji jest możliwy dzięki cyfrowemu systemowi JDentalCare. Przekonaj się sam!

Pełna cyfrowość systemu JDentalCare sprawia, że każdy z dostępnych dla rynków implantów ma zapewnioną najwyższą jakość implantacji przez planowany zabieg chirurgiczny, przeprowadzenie wszczepienia implantu z szablonu oraz protetyczne projektowanie uśmiechu. Jeżeli szukasz rozwiązania kompatybilnego z wszystkimi bibliotekami oprogramowania CAD/CAD, szczególnie rekomendowane połączenie z wiodącymi dostawcami tych rozwiązań, a także nie chcesz się zastanawiać jaki typ implantu jest odpowiedni do systemu, a jaki nie – skorzystaj z oferty JDentalCare, który oferuje zastosowanie do pełnej gamy dostępnych na rynku implantów.

Gwarancja mistrzowskiego planu leczenia implantologicznego, pełna możliwość przewidzenia przyszłych rozwiązań, a także satysfakcja pacjenta z odbytego leczenia klinicznego to praca na systemie JDentalCare.

Skontaktuj się już teraz z specjalistami od rozwiązań cyfrowych JDentalCare!

Kasety implantologiczne Poznań

Wszystkie procedury chirurgiczne są możliwe do przeprowadzenia dzięki jednym rozwiazaniu – kompatybilnej kasety implantologicznej JDentalCare.

Korzyści:

  • Wszystkie implanty JDentalCare kompatybilne z jedną kasetą chirurgiczno-protetyczną.
  • Protokołoy chirurgiczne znajdujące się na pokrywie kasety zapewniające stabilizację pierwotną optymalną w leczeniu klinicznym.
  • Możliwość nabycia w hurtowych ilościach jak i na pojedyncze sztuki.

System JDentalCare wspiera swoich klientów o elastyczność swoich rozwiazań. Wystarczy wymiana wiertła, zgłębnika i driverów, i już poza standardowymi implantami możemy także oferować pacjentom inne rozwiązania takie jak nasalne czy zygomatyczne implanty.

Szablony implantologiczne Poznań

Polimerowe szablony chirurgiczne cieszą się nie tylko popularnością ale i skutecznością w zastosowaniu. Przydatność narzędzia łączona z jego nowoczesnym zastosowaniem wpływa nie tylko na czas zrealizowania leczenia implantologicznego, ale także i na satysfakcję pacjenta.

Aby osiągnąć planowaną implantację, z uwzględnieniem przewidywanej głębokości, stosuj szablon chirurgiczny i specjalne narzędzia zaprojektowane do nawigowania procedur w leczeniu implantologicznym. Sprawność i bezpieczeństwo działania, zapewnia kombinacja narzędzi z tuleją, których to połączenie zezwala na kontrolę głebokości wszczepianego implantu.

JDentalCare w swoich szablonach chirurgicznych zaopatruje w tuleje naprowadzające o średnicy 5,05 mm. Rozmiar pozwala na zastosowanie szablonu implantologicznego do osadzenia wszczepu niezależnie od rozmiaru.

Wszczepianie implantów z szablonu JD to maksymalna skuteczność i zegarmistrzowska precyzja zabiegu implantologicznego, co zdeycodowanie wpływa na czas trwania leczenia, bezpieczeństwo i satysfakcję pacjenta.

Witrynę wyszukano po frazach:
implanty nawigacyjne Poznań, implanty zygomatyczne forum Poznań, szkolenia implantologiczne Poznań, implanty nawigacyjne cena Poznań, implanty stomatologiczne sklep Poznań, implanty zębów hurtownia Poznań, jdentalcare Poznań, nawigacja implantologiczna Poznań, systemy implantologiczne porównanie Poznań