Implanty zygomatyczne Rzeszów – informacje, opinie, cena

Implanty zygomatyczne to alternatywa dotychczas stosowanych, umieszczanych w wyrostku zębodołowym. Inna nazwa tych implantów to implanty jarzmowe, ze względu na sposób mocowania. Umiejscowienie wszczepu w kości jarzmowej sprawia, że jest to bezpieczniejsza podstawa obudowy. Dodatkowo implanty JDZygoma mają inną długość: aż od 30 do 60mm, są zatem dłuższe od tradycyjnych. Znajdują zastosowanie w sytuacji znacznych ubytków tkanki kostnej, pozwalając uniknąć skomplikowanych operacji regenerowania kości bądź podniesienia zatoki szczękowej (sinus lift). Implanty zygomatyczne mogą być wprowadzone jako mocowanie stałych uzupełnień (wówczas umieszcza się je bocznie w okolicy łuku jarzmowego).

Dla pacjentów z uzębieniem resztkowym albo ze szczęką bezzębną zygomy są doskonałym rozwiązaniem problemu. W takich przypadkach stosuje się jako technikę implantacji „Full Arch On 4”. Oznacza to umieszczenie 4 implantów, będących podstawą protetyki. Co ważne, implanty zygomatyczne można od razu obciążyć uzupełnieniem, a to pozwala pacjentowi uniknąć konieczności noszenia po zabiegu protezy. Jest to bardzo wygodne i ekonomiczne.

Systemy implantologiczne, implanty Rzeszów

JDentalCare- innowacyjny i pewny system implantologiczny.

Firma JDentalCare ma w swojej ofercie implanty o zróżnicowanej średnicy i długości, dzięki czemu możliwe jest ich dostosowanie do wszystkich ubytków. Proponujemy implanty zarówno z poziomu tkanki miękkiej, jak i kości, implanty uniwersalne bądź wąskie i ultrawąskie, pterygoidalne, nasalne i zygomatyczne.

Rozwiązania z portfolio JDentalCare gwarantują doskonały efekt estetyczny i stabilizację. To dla pacjentów najważniejsze.

GŁÓWNE CECHY SYSTEMU JD:

  • Szeroki wachlarz rozmiarów, a co za tym idzie: wszechstronność i możliwość doskonałego dopasowania. Implanty występują w rozmiarach 2,75- 6,0 mm średnicy i 6- 18 mm długości.
  • System składa się z kilku linii: implanty internal hex 2,4 mm (JDEvolutionPlus), slim (JDEvolutionS – Ø 3.2 mm), superslim (JDIconUltraS Ø 2.75 mm), trans-zatokowe (nasalne: JDNasal), pterygoidalne (JDPterygo), zygomatyczne (JDZygoma). Co ważne, powyższe linie obsługuje się jedną kasetą chirurgiczno-protetyczną.
  • System współpracuje z oprogramowaniem CAD/CAM: DentalWings®, Exocad® oraz 3Shape®, jest stale aktualizowany.
  • Przekierowanie- umożliwia wsparcie protetyczne nawet w skomplikowanych warunkach chirurgicznych.
  • Kompatybilność. System JDentalcare jest zgodny chirurgicznie i protetycznie z innymi popularnymi systemami. Są to, zależnie od linii: Zimmer, Biomet3i, Biohorizon, AlphaBio, NobelBiocare, Straumann. Dzięki temu można pomóc każdemu pacjentowi. T

Zaprezentujemy możliwości systemu JDentalCare podczas indywidualnej prezentacji. Zarezerwuj spotkanie.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Rzeszów

System JDental Care to pełen zakres cyfrowej implantacji: od planowania do projektowania.

Nasz system jest w 100% cyfrowy. W przypadku każdego typu implantu możliwa jest cyfryzacja całego procesu, począwszy od planowania zabiegu chirurgicznego poprzez sam zabieg (z użyciem szablonu implantologicznego) aż do projektowania protetyki. System jest kompatybilny z wszystkimi bibliotekami CAD CAM. Co najważniejsze, system JDental Care umożliwia projektowanie prac kombinowanych na pełnym zakresie typów implantów: zygomatycznych JDZygoma aż do ultra wąskich implantów JDIconUltraS. Do całej linii implantów JD oferujemy wszechstronny zestaw JDGuidedSurgery.

System JDental Care to nie tylko pewność precyzyjnego planowania, ale także gwarancja rezultatu klinicznego oraz bezpieczeństwa zabiegu.

Nasi specjaliści skontaktują się z Państwem w sprawie rozwiązań cyfrowych.

Kasety implantologiczne Rzeszów

Kaseta implantologiczna z naszej oferty to:

  • Możliwość posiadania tej samej kasety chirurgiczno-protetycznej do wszystkich linii implantów JD.
  • Optymalna stabilizacja pierwotna, dzięki umieszczeniu na pokrywie kasety protokołów chirurgicznych dla poszczególnych typów implantów JD.
  • Możliwość osobnego zakupu każdego elementu zestawu.

Nasz system JD jest w pełni uniwersalny: dla implantów nasalnych lub zygomatycznych wystarczy kasetę poszerzyć o dwa wiertła, zgłębnik i drivery. System dzięki takiemu rozwiązaniu jest tańszy.

Szablony implantologiczne Rzeszów

Polimerowe szablony chirurgiczne są tym, co najbardziej poprawia skuteczność leczenia implantologicznego.

Dzięki szablonom chirurgicznym można uzyskać dokładnie zaplanowaną głębokość implantacji. Dodatkowo narzędzia do nawigowanych procedur implantologicznych w połączeniu z tuleją, gwarantują bezpieczne i precyzyjne kontrolowanie głębokości wprowadzania wszczepów.

Szablon chirurgiczny JD zawiera tuleje naprowadzające o średnicy 5,05 mm. Dzięki takiemu rozmiarowi szablon znajduje wykorzystanie w osadzeniu wszczepu każdego wymiaru.

Ponieważ zabieg z szablonem pod implanty jest najbardziej precyzyjnym sposobem wszczepienia implantów, skraca się czas leczenia, poprawia jego skuteczność, a co najważniejsze, pacjent ma gwarancję bezpieczeństwa.

Witrynę wyszukano po frazach:
implanty nawigacyjne Rzeszów, szkolenia implantologiczne Rzeszów, implanty zygomatyczne forum Rzeszów, systemy implantologiczne porównanie Rzeszów, nawigacja implantologiczna Rzeszów, implanty nawigacyjne cena Rzeszów, implanty stomatologiczne sklep Rzeszów, implanty zębów hurtownia Rzeszów, jdentalcare Rzeszów,