Implanty zygomatyczne Warszawa – informacje, opinie, cena

Implanty zygomatyczne/jarzmowe to implanty, które są wprowadzone w kość jarzmową, a nie w wyrostek zębodołowy. Inna forma wprowadzenia zapewnia, że wszczepy zygomatyczne stają się bezpiecznym fundamentem dla odbudowy. Implanty zygzomatyczne JDZygoma są wprowadzane jako forma mocowania dla stałych uzupełnień. Długość implantów jest większa od standardowych modeli – ma od 30 mm do 60 mm. Proponowane implanty idealnie sprawdzą się w przypadku zaniku kości. Wybór takiej formy zabiegu pozwoli uniknąć inwazyjnych działań chirurgicznych.

Implanty zygomatyczne to również forma leczenia, która sprawdzi się w przypadku bezzębnej szczęki, dla której wykorzystana jest technika „Full Arch On 4” (na czterech implantach mocowane jest uzupełnienie protetyczne). Nowoczesna technika ma wiele zalet, do których należy m.in. fakt, że aparat mowy może być obciążony uzupełnieniem protetycznym tuż po wszczepieniu implantów (nie ma konieczności noszenia wyjmowanej protezy). Zabieg jest kompletny i daje zadowalające efekty.

Systemy implantologiczne, implanty Warszawa

System implantologiczny JDentalCare wyróżnia się nowoczesnością i świetną jakością wykonania. JDentalCare proponuje najróżniejsze implanty, które mają odmienne średnice i długości. W ofercie można znaleźć implanty uniwersalne, wąskie, ultra wąskie, nasalne, pterygoidalne, zygomatyczne, jak i te z poziomu kości i tkanki miękkiej. JDentalCare to system, który zapewni trwały i nieskazitelny efekt estetyczny!

GŁÓWNE CECHY SYSTEMU JD:

  • W jednym systemie znajduje się kilka linii implantów: slim (JDEvolutionS – Ø 3.2 mm), implanty internal hex 2,4 mm (JDEvolutionPlus), trans-zatokowe (nasalne: JDNasal), superslim (JDIconUltraS Ø 2.75 mm), pterygoidalne (JDPterygo), zygomatyczne (JDZygoma). Sprawia to, że każda z linii może być obsługiwana jedną kasetą chirurgiczno-protetyczną.
  • Szeroki wybór rozmiarów, które można dopasować do wymagań leczniczych poszczególnych pacjentów. Średnice implantów wahają się od 2,75 mm do 6,0 mm, natomiast długości już od 6 mm do 18 mm.
  • System JDentalCare jest w pełni cyfrowy. Biblioteki JD są dostępne dla stopniowo poszerzającego się grona dostawców oprogramowania CAD/CAM: 3Shape®, DentalWings® i Exocad®.
  • System JDentalCare jest kompatybilny z innymi zasadniczymi systemami, do których należą: Zimmer, Biomet3i, Biohorizon, AlphaBio, NobelBiocare, Straumann. Dobre dopasowanie i szeroka ilość dostępnych systemów sprawia, że pacjent nigdy nie pozostanie bez odpowiedniej opieki.
  • JDentalCare jest również wyposażony w system przekierowania, co umożliwia działanie w trudnych warunkach chirurgicznych.

Chcesz poznać możliwości systemu JDentalCare? Umów prezentację w gabinecie.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Warszawa

JDentalCare dzięki swojej cyfrowej jakości pozwoli zapewnić kompleksowy plan zabiegowy od początkowych etapów przygotowujących pacjenta, do samego końca leczenia.

Profesjonalny system cyfrowy pozwala wizualizować poszczególne części procedury zabiegowej: od planowania interwencji chirurgicznej, po przeprowadzenie zabiegu i projektowanie protetyki. Ważną cechą jest zdolność do wizualizacji prac łączących różne typy implantów od implantów zygomatycznych JDZygoma, po ultra wąskie implanty JDIconUltraS.

Wybór systemu implantologicznego JDentalCare to gwarancja bezpieczeństwa, szczegółowego planowania i zadowalających rezultatów klinicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z ekspertami od nowoczesnych rozwiązań cyfrowych.

Kasety implantologiczne Warszawa

W proponowanej przez nas ofercie dostępna jest kaseta implantologiczna wykorzystywana do przeprowadzania procedur chrurgicznych.

Zalety:

  • Pokrywa kasety zawiera w sobie protokoły chirurgiczne dla poszczególnych typów implantów JD (co zapewnia optymalną stabilizację pierwotną).
  • Kaseta chirurgiczno-protetyczna odpowienia jest do wszystkich linii implantów JDentalCare.
  • Poszczególne elementy zestawu można również nabyć pojedynczo.
  • Uniwersalność. Kaseta chirurgiczno-protetyczna może mieć zmieniony rozmiar i dopasować się do poszczególnych implantów. Takie rozwiązanie zdecydowanie obniża koszty związane z użytkowaniem.

Szablony implantologiczne Warszawa

Polimerowe szablony chirurgiczne są jednymi z najnowocześniejszych narzędzi, które mogą się przyczynić do poprawy jakości leczenia implantologicznego.

Użycie szablonu chirurgicznego jest to bezpieczne rozwiązanie pozwalające z łatwością osiągnąć planowaną głębokość implantacji. Połączenie narzędzi dedykowanych nawigowanym procedurom implantologicznym z tuleją daje możliwość kontrolowania głębokości wprowadzania wszczepów.

Szablon JDentalCare posiada tuleje o średnicy 5,05 mm. Taki wymiar umożliwia swobodne użycie szablonu chirurgicznego do osadzenia wszczepu niezależnie od jego rozmiaru.

Maksymalna dokładność wykonania zabiegu implantologicznego, skrócony czas leczenia i wysoki poziom bezpieczeństwa i skuteczność leczenia to zalety użycia szablonu pod implanty JDentalCare.

Witrynę wyszukano po frazach:
jdentalcare Warszawa, implanty nawigacyjne Warszawa, cyfrowe planowanie implantów Warszawa, systemy implantologiczne Warszawa, implantologia cyfrowa Warszawa, implanty zygomatyczne opinie Warszawa, implanty zygomatyczne cena Warszawa, implant zygomatyczny cena Warszawa, implant zygomatyczny Warszawa, implanty zygomatyczne Warszawa, implanty zygomatyczne jarzmowe cena Warszawa, implanty nawigacyjne cena Warszawa, implanty stomatologiczne sklep Warszawa, implanty zębów hurtownia Warszawa, implanty zygomatyczne forum Warszawa, nawigacja implantologiczna Warszawa, systemy implantologiczne porównanie Warszawa, szkolenia implantologiczne Warszawa