Implanty zygomatyczne Wrocław– informacje, opinie, cena

Nowoczesne implanty zygomatyczne/jarzmowe wprowadza się w kość jarzmową, a nie w wyrostek zębodołowy, jak ma to miejsce w przypadku tradycyjnych implantów. Implanty JDZygoma są zdecydowanie dłuższe niż te konwencjonalne, dzięki temu, że położone są w innym miejscu. Stanowią one bezpieczny fundament dla odbudowy zęba, a ich długość wynosi od 30mm do 60 mm. Implanty zygomatyczne wprowadza się w okolicę łuku jarzmowego w odcinkach bocznych. Doskonale sprawdzają się w przypadku ekstremalnego zaniku kości, ponieważ ponieważ w ich przypadku nie ma konieczności przeprowadzania czasochłonnych i kosztownych zabiegów chirurgicznych, takich jak sterowana regeneracja kości lub zabieg podniesienie zatoki szczękowej- sinus lift.

Implanty zygotyczne są także świetnym rozwiązaniem w przypadku bezzębnej szczęki lub z uzębieniem resztkowym. Zazwyczaj wszczepienie ich odbywa się techniką „Full Arch On 4”. Polega ona na wykorzystaniu czterech implantów, a na nich montuje się uzupełnienie protetyczne. Po zabiegu wszczepienia pacjent nie musi nosić wyjmowanej protezy ponieważ można je od razu obciążyć uzupełnieniem protetycznym, co jest bardzo wygodne i komfortowe.

Systemy implantologiczne, implanty Wrocław

JDentalCare to nowoczesny i niezawodny system implantologiczny. Umożliwia wszczepianie implantów z poziomu kości i tkanki miękkiej, uniwersalnych, wąskich i ultra wąskich, nasalnych, pterygoidalnych oraz zygomatycznych. Każdy z implantów dostępny jest w wielu średnicach i długościach, dzięki czemu za ich pomocą można odbudować każdego zęba. Zastosowanie tych nowoczesnych rozwiązań pozwala na długotrwałą stabilizację i trwały i zadowalający efekt estetyczny, który docenią wszyscy pacjenci.

GŁÓWNE CECHY SYSTEMU JD:

  • Duży wybór rozmiarów pozwalający dentyście na spełnienie indywidualnych potrzeb pacjenta. Dostępna średnica implantów to od 2,75 mm do 6 mm. Długości, w których występują to od 6 mm do 18 mm. Wybór odpowiedniego implanta jest podstawą do skutecznego leczenia.
  • W jednym systemie występuje kilka linii implantów. Składa się on z pięciu różnych typów i linii implantów, takich jak: implanty internal hex 2,4 mm (JDEvolutionPlus), slim (JDEvolutionS – Ø 3.2 mm), superslim (JDIconUltraS Ø 2.75 mm), trans-zatokowe (nasalne: JDNasal) pterygoidalne (JDPterygo), zygomatyczne (JDZygoma). Wszystkie te linie mogą być obsługiwane jedną kasetą chirurgiczno-protetyczną.
  • Cały system jest w pełni cyfrowy. Biblioteki JD są łatwo dostępne dla wszystkich wiodących dostawców oprogramowania typu CAD/CAM: DentalWings®, Exocad® oraz 3Shape®, a ich lista jest stale poszerzana.
  • Cały system posiada możliwość przekierowania, dzięki czemu nawet w trudnych warunkach chirurgicznych można zastosować proste rozwiązania,
  • JDentalCare jest kompatybilny chirurgicznie i protetycznie z innymi popularnymi systemami. Ze względu na linię są to: Zimmer, Biomet3i, Biohorizon, AlphaBio, NobelBiocare, Straumann. Dzięki temu każdy pacjent może z niego skorzystać i otrzymać niezbędną pomoc.

Chcesz poznać możliwości systemu JDentalCare? Umów prezentację w gabinecie.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Wrocław

Poznaj możliwości, jakie daje cyfrowa jakość implantacji w pełnym zakresie od momentu planowania zabiegu po projektowanie prac protetycznych. Wszystko to jest możliwe dzięki nowoczesnemu systemowi JDentalCare.

Jest on w pełni cyfrowy, dzięki czemu wszystkie typy implantów JD posiadają rozwiązania, które pozwalają na cyfrową jakość wykonania implantacji w pełnym jej zakresie. Rozpoczynając od planowania wykonania zabiegu chirurgicznego, przeprowadzenie go z wykorzystaniem szablonu implantologicznego oraz projektowania protetyki.

System ten jest rozpoznawany przez wszystkie biblioteki najpopularniejszych producentów oprogramowania CAD/CAM. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest swobodna możliwość projektowania prac na różnych typach implantów, w tym na wszystkich implantach zygotycznych JDZygoma i wąskich JDIconUltraS. Do wszystkich implantów JD dostępny jest jeden uniwersalny zestaw JDGuidedSurgery.

System implantologiczny JDentalCare pozwala na przeprowadzenie precyzyjnego planowania i leczenia dającego zadowalające rezultaty. Zabiegi przy jego użyciu są bezpieczne i odbywają się bez komplikacji.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od rozwiązań cyfrowych, który udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kasety implantologiczne Wrocław

W naszej ofercie znajduje się kaseta implantologiczna umożliwiająca przeprowadzenie wszystkich procedur chirurgicznych.

Zalety systemu:

  • Jedna kaseta chirurgiczno-protetyczna dostosowana jest do całej linii implantów JD.
  • Na pokrywie znajdują się specjalne protokoły chirurgiczne dla poszczególnych typów implantów JD, które zapewniają optymalną stabilizację pierwotną.
  • Wszystkie elementy zestawu dostępne są jako osobne elementy, które można zakupić pojedynczo
  • System JD cechuje duża uniwersalność. Jeśli planujemy połączenie standardowych implantów z zygomatycznymi lub nasalnymi wystarczy standardową kasetę chirurgiczno-protetyczną wyposażyć dodatkowo o dwa wiertła, zgłębnik i drivery. Takie rozwiązanie zdecydowanie obniża koszty.

Szablony implantologiczne Wrocław

Polimerowe szablony chirurgiczne to nowoczesne i przydatne narzędzie, które znacząco wpływa na skuteczność całego leczenia implantologicznego. Przy jego wkowanych do ykorzystaniu możliwe jest osiągnięcie planowanej głębokości implantacji. Wykorzystanie specjalnych narzędzi dedykowanych do procedur implantologicznych w kombinacji z tuleją zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i możliwość łatwej kontroli głębokości wprowadzania wszczepów.

Nowoczesny szablon chirurgiczny JD jest zaopatrzony w wygodne tuleje naprowadzające, których średnica wynosi 5,05 mm. Dzięki temu może być on użyty do osadzania wszczepów w każdym rozmiarze.

Szablon przystosowany pod implanty zapewnia maksymalną precyzję wykonywanego zabiegu, co znacznie wpływa na skrócenie całego czasu leczenia, jego skuteczność oraz poziom bezpieczeństwa dla pacjenta.

Witrynę wyszukano po frazach:
cyfrowe planowanie implantów Wrocław, cyfrowe planowanie implantów Wrocław, systemy implantologiczne Wrocław, implant zygomatyczny cena Wrocław, implanty zygomatyczne cena Wrocław, implanty nawigacyjne Wrocław, implanty nawigacyjne cena Wrocław, implanty stomatologiczne sklep Wrocław, implanty zębów hurtownia Wrocław, implanty zygomatyczne forum Wrocław, jdentalcare Wrocław, nawigacja implantologiczna Wrocław, systemy implantologiczne porównanie Wrocław, szkolenia implantologiczne Wrocław,