Implanty zygomatyczne Zielona Góra – informacje, opinie, cena

Implanty zygomatyczne to alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań. W przeciwieństwie do klasycznie wykorzystywanych implantów, implanty zygomatyczne/jarzmowe są wprowadzane w kość jarzmową, a nie w wyrostek zębodołowy. Dzięki temu wszczep staje się zdecydowanie bezpieczniejszym fundamentem dla odbudowy. Różnica w obu tych rozwiązaniach przejawia się również w ich długości. Zygomy występują bowiem o długości od 30 do 60 mm. Wykorzystywanie implantów zygomatycznych rekomenduje się w przypadku pacjentów z zanikiem kości oraz z całkowitym bezzębiem i uzębieniem resztkowym. Rozwiązania te nie wymagają podejmowania skomplikowanych procedur chirurgicznych, które bardzo często wiążą się z poniesieniem wysokich kosztów. Implanty zygomatyczne wprowadza się w odcinkach bocznych, w okolicę łuku jarzmowego.

Implanty zygomatyczne są doceniane przez pacjentów z uwagi na szybkie pojawienie się efektu docelowego i niski koszt. Zygomy można bowiem niemal natychmiast obciążyć uzupełnieniem protetycznym, co ma ogromne znaczenie w przypadku pacjentów, którzy w przeciwnym razie do zakończenia leczenia musieliby korzystać z wyjmowanej protezy. Implanty zygomatyczne zdecydowanie poprawiają jakość życia, a ponadto są one skuteczne i opłacalne.

Systemy implantologiczne, implanty Zielona Góra

W obszernym portfolio JDentalCare można znaleźć implanty z poziomu kości i tkanki miękkiej oraz implanty uniwersalne, wąskie, ultrawąskie, nasalne, pterygoidalne oraz zygomatyczne. Implanty można dostosowywać do indywidualnych potrzeb pacjenta, bowiem są one dostępne w wielu średnicach i długościach. Daje to możliwość odbudowania wszystkich braków zębowych nawet w przypadku pacjentów z całkowitym bezzębiem lub uzębieniem resztkowym.

GŁÓWNE CECHY SYSTEMU JD:

  • Szeroka oferta rozmiarów – Prawidłowy dobór implantu ma ogromny wpływ na ostateczny efekt, dlatego też w systemie można znaleźć implanty o średnicy w granicach od 2,75 mm do 6,0 mm oraz o długości w granicach od 6 mm do 18 mm. Dzięki wysoce rozbudowanej ofercie rozmiarowej, dentyści mogą dostosowywać wybór implantu adekwatnie do indywidualnych potrzeb pacjenta, co jest wyjątkowo ważne z punktu widzenia sukcesu implantacji.
  • 5 typów i linii implantów – System złożony jest z pięciu różnych typów i linii implantów, które mogą być obsługiwane jedną kasetą chirurgiczno-protetyczną. W systemie znaleźć można implanty internal hex 2,4 mm (JDEvolutionPlus), slim (JDEvolutionS – Ø 3.2 mm), superslim (JDIconUltraS Ø 2.75 mm), trans-zatokowe (nasalne: JDNasal) pterygoidalne (JDPterygo), zygomatyczne (JDZygoma).
  • Cyfrowy system – System jest w pełni cyfrowy, a biblioteki JD są dostępne dla wiodących dostawców oprogramowania CAD/CAM.
  • System przekierowania – System wyposażony jest w innowacyjny system przekierowania, co ułatwia prace nawet w wyjątkowo trudnych warunkach.
  • Kompatybilność – System JDentalCare jest w pełni zgodny z innymi systemami, które obecnie zajmują pozycję liderów, zarówno pod względem chirurgicznym, jak i protetycznym. W zależności od wybranej linii są to Zimmer, Biomet3i, Biohorizon, AlphaBio, NobelBiocare, Straumann.

Chcesz poznać możliwości systemu JDentalCare? Umów prezentację w gabinecie.

Cyfrowe planowanie implantów, implantologia cyfrowa Zielona Góra

System JDentalCare jest w pełni cyfrowy. W praktyce oznacza to, iż w przypadku wszystkich typów implantów można dokładnie zaplanować zabieg chirurgiczny i zaprojektować prace protetyczne. Dzięki temu zabieg będzie precyzyjnie zaplanowany w każdym szczególe, co w konsekwencji pozwoli przewidzieć dokładne rezultaty kliniczne. Niekwestionowaną zaletą systemu implantologicznego jest więc gwarancja bezpiecznego zabiegu bez jakichkolwiek komplikacji. Co ważne, prace można projektować z wykorzystaniem różnorodnych typów i linii implantów.

Wszystkie osoby zainteresowane tym innowacyjnym rozwiązaniem zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami specjalizującymi się w rozwiązaniach cyfrowych.

Kasety implantologiczne Zielona Góra

W naszej ofercie znaleźć można również kasety implantologiczne dedykowane do przeprowadzenia wszelkich niezbędnych procedur chirurgicznych. Jest to uniwersalne rozwiązanie, które znacznie obniża koszty użytkowania. Zalet takiej kasety jest bardzo wiele. Przede wszystkim jedna kaseta będzie odpowiednia do wszystkich linii implantów JD, co znacznie ułatwi prace. Ponadto na pokrywie kasety znajdują się protokoły chirurgiczne adekwatne dla każdego typu implantu JD, co pozwala zagwarantować odpowiednie warunki do stabilizacji pierwotnej. Warty podkreślenia jest również fakt, iż wszystkie elementy zestawu można nabyć w pojedynczych sztukach.

Szablony implantologiczne Zielona Góra

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, które pozytywnie wpływa na skuteczność i efektywność leczenia, są polimerowe szablony chirurgiczne. Są one pomocne na etapie osadzania wszczepu. Szablon chirurgiczny pomaga bowiem w osiągnięciu planowanej głębokości implantacji. Rozwiązanie to jest bardzo bezpieczne, a użytkownicy doceniają je z uwagi na możliwość sprawowania pełnej kontroli podczas zabiegu. Szablon pod implanty to gwarancja precyzji, a w konsekwencji skrócenia czasu leczenia i lepszej skuteczności.

Witrynę wyszukano po frazach:
jdentalcare Zielona Góra, implanty nawigacyjne cena Zielona Góra, implanty stomatologiczne sklep Zielona Góra, implanty zębów hurtownia Zielona Góra, nawigacja implantologiczna Zielona Góra, systemy implantologiczne porównanie Zielona Góra